u-green-purple
plant-pink-orange

Specializuota vokiečių aviganių veislės šunų paroda

08.19, 08.20

Rugpjūčio 19-20 d. Ukmergės miesto stadione (Gruodžio g. 17-osios g. 52, Ukmergė) vyks specializuota vokiečių aviganių veislės šunų paroda.

Jau daugiau nei 25 metus dukart metuose šias parodas rengiantis Lietuvos vokiečių aviganių savininkų klubas (LVASK ) savo renginiui Ukmergę pasirinko pirmą kartą.

Surengti parodą Ukmergės mieste pasiūlė klubo nariai ukmergiškiai, taip kviesdami prisijungti prie šiais metais savo 690-ąjį jubiliejinį gimtadienį švenčiančios Ukmergės renginių ,,maratono”, be to, tokiam renginiui labai tiko Ukmergės miesto geografinė padėtis.

Pasak organizatorių, parodoje Ukmergėje tikimąsi sulaukti apie 150 vokiečių aviganių ir virš 200 juos lydinčių, veisiančių bei vertinančių žmonių.

Paroda bus nemokama ir atvira žiūrovams. Čia jie galės susipažinti su žymiausiais Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Latvijos, Slovakijos ir kt. šalių vokiečių aviganių veislynais bei jų atstovais, taip pat su šios veislės šunų augintojais, mylėtojais ir entuziastais.

Žiūrovų laukia parodos dalyvių – į atskiras amžiaus klases (nuo 4 mėnesių iki daugiau nei 10 metų amžiaus) suskirstytų vokiečių aviganių pasirodymai.

Ukmergiškiai taip pat turės progą įsitikinti, kad vokiečių aviganis gražus ne tik savo išore, bet ir turi puikią fizinę kondiciją, temperamentą, veržlumą judant, puikų šuns ir vedlio tarpusavio ryšį.

Ateik ir pamatyk!

Facebook renginys – https://fb.me/e/14hU6pB7x 

TVARKARAŠTIS