u-orange-green
heart
Kovas
Renginiai (8)
P6132027
A7142128
T18152229
K29162330
P310172431
Š4111825
S5121926
photo
Poezijos konkursas
03.16

POEZIJOS KONKURSAS „Ukmergiškis dangus buvo tūkstantį kartų platesnis už mano gyvenimą“ (Valdas Šlatas)

Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka ir rajono literatų draugija kviečia dalyvauti poezijos konkurse!

 

photo
„Percussion Ukmergė 2023“
03.09, 03.10, 03.11

Tarptautinis perkusinės muzikos festivalis „Percussion Ukmergė 2023“. Jau 17-ąjį kartą vykstantis festivalis sukviečia į Ukmergę profesionaliosios perkusinės muzikos atlikėjus iš viso pasaulio. Neįtikėtinas mušamųjų instrumentų ir kitų, net buities rakandų, skambesys sukuria užburiantį rokenrolo ritmą. Dar ukmergiškiams ir miesto svečiams nematyti ir negirdėti instrumentai, virtuoziškas grojimas jais ir pasaulinės kūrinių premjeros! 2023 m. festivalį atidarys jaunieji šalies perkusininkai.

Atminties akcija
Visą kovą

Analoginės (iki skaitmeninės) fotografijos išsaugojimas.

„Ukmergė – menininkų miestas”
Visą kovą

Parodų cikle „Ukmergė – menininkų miestas” Ukmergės kultūros centro galerijoje 2023 m. bus pristatyta apie 20 ukmergiškių vizualiųjų menų kūrėjų – tapytojų, fotografų, grafikų, skulptorių – kūrybos solo parodų, keičiančių veina kitą ištisus metus.

photo
„Nenuoramos 2023“ ir „Nenuoramos“ Plius“
03.24, 03.25, 04.01

Jau 25 kartą Ukmergės kultūros centre organizuojamas tradicinis, pavasarinis respublikinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Nenuoramos“, pirmą kartą „išaugintas“ į „Nenuoramos“ Plius“, įtraukiant respublikos suaugusiųjų mėgėjų teatrus. „Nenuoramos“ – tai laisvė kurti, stebėti, būti įdomiu ir matomu, tobulėti, bendrauti, pažinti save ir kitus.

„Laiškas ukmergiškiui“
Visą kovą

„Laiškas ukmergiškiui“ – tai pilietinė iniciatyva, skirta sutelkti Lietuvoje ir pasaulyje išsibarsčiusius ukmergiškius rašant jiems laiškus ir kviečiant įsijungti į Ukmergės kultūrinį vyksmą įvairiomis išraiškos formomis.

„Kūrybinės improvizacijos“
Visą kovą

Bendruomeniniai kūrybiniai projektai „Kūrybinės improvizacijos“ – Ukmergės savivaldybės biudžeto programa, skatinanti nevyriausybinių organizacijų veiklą ir skirta „Ukmergė 690” programos įgyvendinimui. Ukmergės bendruomenės ir nevyriausybinės organizacijos bus kviečiamos teikti paraiškas pagal prioritetą.

photo
Galerijų ir parodinių erdvių pažintinis maršrutas „Pamenuok po Ukmergę“
Visą kovą

Ukmergė – tai ne tik graži architektūra ir geri žmonės, ji taip pat kupina meno. Galerijų ir parodinių erdvių pažintinis maršrutas „Pamenuok po Ukmergę“, jungiantis 18 galerijų bei parodinių erdvių lauke ir viduje. Tai šimtai nuostabių meno kūrinių, kuriuos pamatyti ir patirti prireiks visos dienos ir pusės nakties. Pamenuok po parodas tarpuvartėje, namo sienose, prie fontano, laiptinėje, parke, pas žmogų namuose, bare ar bunkeryje.